Panele ścienne 3D

Panele ścienne 3D

Chciałbyś zmienić coś w swoim domu? Masz już dość smutnych ścian pokrytych farbą ze standardowej palety kolorów dostępnej w każdym sklepie? Miałeś już fototapetę i chcesz pójść o krok dalej? Doskonałym rozwiązaniem i pomysłem do rozważenie będą trójwymiarowe panele ścienne. Jest to nowoczesne i unikalne rozwiązanie dekoracji ścian i sufitów. Produkt będący nowością na polskim rynku świetnie komponuje się zarówno z nowoczesnym wnętrzem, jak i odważnie kontrastuje z klasyką. Panele są ze sobą łączone poprzez sklejenie, a następnie są szlifowane do uzyskania jednorodnej powierzchni. Można wykorzystać jeden rodzaj paneli lub łączyć różne wzory, aby uzyskać oryginalny i niepowtarzalny motyw dekoracyjny. Można je docinać, aby uzyskać pożądany efekt aranżacji. Panele można potraktować jako swoistą układankę i pobawić się formą, a także uzyskać efekty świetlne i pogłębienie trójwymiaru poprzez wykorzystanie odpowiednio dobranego oświetlenia lub można także pomalować je na kolor pasujący do wystroju całego wnętrza. Dzięki zastosowaniu tej technologii uzyskamy niepowtarzalny charakter oraz wyjątkowy klimat w każdym wnętrzu.

Panele 3D Loft Design System Dekor 16
Panele 3D Loft Design System Dekor 16

Panele wykonane zostały z gipsu i są bezpieczne dla otoczenia. To niezwykle trwałe rozwiązanie wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników. To starannie dobrane mieszanki gipsów oraz minerałów, które są w 100% przyjazne dla środowiska oraz ludzi. Panele nie przyciągają kurzu oraz mają korzystne pH, więc sprawdzą się doskonale w domach alergików. Dodatkową zaletą jest to, że są niepalne i nie ulegają korozji biologicznej. Dzięki swym właściwościom regulują mikroklimat w pomieszczeniach. Mogą być stosowane w prywatnych domach i mieszkaniach, ale także świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach komercyjnych i użytkowych, takich jak: hotele, restauracje, centra spa, salony kosmetyczne, studia fryzjerskie, sklepy oraz centra handlowe.

Panele 3D Dunes CurledPanele 3D Dunes - Curled

W przypadku bardziej wymagających i skomplikowanych projektów warto skorzystać na etapie projektu z pomocy specjalistów. Sklep LemonRoom.pl na wieloletnie doświadczenie w sprzedaży paneli oraz w doradztwie jaki produkt i wzór najlepiej sprawdzi się we danym wnętrzu oraz oferuje także wsparcie przy montażu.

Panele 3D gwarantują przełamanie klasycznego wyglądu ścian i przypadną do gustu nawet tym najbardziej wymagającym.

Panele 3D Dunes - SquaresPanele 3D Dunes - Squares

Zobacz wszystkie dostępne panele w naszym sklepie tutaj.

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code