Wszystkie wpisy

Stylowe meble MELYO w LemonRoom.pl

Wygodny fotel z podnóżkiem, tapicerowana sofa w gabinecie, bejcowana ławka w przedpokoju, surowa konsola w korytarzu, olejowana szafka w łazience, kolorowy puf w sypialni, drewniany, lakierowany zegar …

Nowoczesne Odważne Trendy na rok 2019

W 2019 roku stawiamy na wyraziste kolory oraz naturalne materiały do aranżacji.

Kilka pomysłów na wykorzystanie powierzchni w małym mieszkaniu

Zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni może się wydawać trudne, ale przy dobrym rozplanowaniu i kilku pomysłowych rozwiązaniach pomieścimy wszystkie rzeczy bez zagracania mieszkania.

Galeria Wzornictwa Polskiego

Na zakończenie 2017 roku MNW przygotowało wyjątkową atrakcję dla zwiedzających. 15 grudnia polski design zyskał stałe miejsce w Galerii Wzornictwa Polskiego, prezentującej najważniejsze zjawiska w …

POMYSŁ NA STARE MEBLE

Pragnąc odmienić swoje wnętrze nie musisz przeprowadzać gruntownego remontu, czy też wymieniać mebli. Znacznie tańszą i równie efektowną alternatywą jest oklejenie mebli.

Tropikalny las w pokoju dziecka

Chcielibyście wprowadzić trochę tropikalnego słońca do pokoju swojego dziecka? Możecie to zrobić z naszymi fototapetami.

Pożegnanie skandynawskiego stylu?

Styl skandynawski przez lata królował we wnętrzarskich trendach. Naturalne drewno, szarości, biele powoli odchodzą i ustępują miejsca przepychowi. Minimalizm ustępuje wystawności.

Lemonstick - łatwa i szybka personalizacja wnętrza

Marzy Wam się fototapeta ale boicie się montażu i uszkodzenia ściany? Nie każda metamorfoza czy dekoracja ścian, musi prowadzić do ich uszkodzenia.. Mamy na to rozwiązanie!

Czy w mieszkaniu można urządzić loft?

Lofty pofabryczne przestrzenie, o wysokich oknach i surowo-przytulnych elementach minimalizmu.Dzięki niestandardowym, dla nowoczesnego budownictwa, ścianom z łatwością przemienimy wnętrza na wzór …

UCHWYĆ CHWILĘ

Są takie chwile, które każdy z nas chciałby zatrzymać na dłużej. Są takie momenty w życiu, które decydują o naszej przyszłości.

1 of 4