Nowoczesne Odważne Trendy na rok 2019

nowoczesne-odwazne-trendy-na-rok--2019.jpg

LemonRoom.pl to grupa entuzjastów poszukująca i kreująca trendy we wnętrzach. Jako polska firma podpatrujemy, wspieramy i promujemy polskich producentów, rzemieślników, projektantów, twórców, artystów, architektów, dekoratorów oraz designerów dzieląc się swoimi inspiracjami w mediach społecznościowych. Sklep internetowy z dodatkami, dekoracjami i materiałami wykończeniowymi do wnętrz lemonroom.pl obecny jest na Facebook, Pinterest, Twitter. Cenimy niepowtarzalne wzory, materiały, oryginalne detale, krótkie limitowane serie, wyselekcjonowany polski i światowy design mebli, tkanin, porcelany, szkła, najwyższej klasy tapet, fototapet i dodatków. Chcemy promować wysokiej jakości piękne i funkcjonalne rzeczy tworzące przyjazny klimat otaczającej nas przestrzeni.

W 2019 roku stawiamy na wyraziste kolory oraz naturalne materiały do aranżacji. Do salonu wypełnionego żywą zielenią proponujemy proste, geometryczne wzory na frontach mebli lub na drzwiach. Taka minimalistyczna aranżacja podkreśli styl i charakter salonu. Naturalne, drewniane i tapicerowane meble wprowadzą ciepło i przytulność.

Fototapeta 3D w salonie

W dekoracjach przedpokoju w 2019 roku przeważać będą kolory złoty i żółty oraz inspiracje stylem retro. Wykorzystać możecie go stosując tapety vintage, ciekawe oświetlenie, wieszając lustro w stylowej ramie.

Fototapeta Vintage w przedpokoju

Ogromny wybór materiałów i dodatków dostępnych na rynku w 2019 roku pomoże przy aranżacji łazienki w stylu glamour, łącząc funkcjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami. Pozwoli efektownie zamocować wolnostojąca umywalkę na tle ściany z odważną przestrzenną fototapetą 3D.

Fototapeta 3D w łązience

W sypialni proponujemy dodatki takie jak pikowane meble, poduszki, nastrojowe oświetlenie, obrazy, plakaty czy fototapety z florystycznymi motywami.

Fototapeta w kwiaty w sypialni

W kuchni stawiamy na funkcjonalność, ręcznie malowane płytki zabezpieczające przestrzeń pomiędzy blatem, a szafkami to piękne i praktyczne rozwiązanie. Nowoczesna, niebanalna artystyczna porcelana, ceramika, szkło z dużych fabryk i małych manufaktur to nadal jeden z najmodniejszych motywów dekoracyjnych. Odpowiednio wyeksponowane dzieła sztuki użytkowej będą cieszyć i zdobić kuchenną przestrzeń.

Plakaty w kuchni

W 2019 roku razem z nami zadbaj o pozytywny zastrzyk energii we wnętrzu.

Ostatnie wpisy