Stylowe meble MELYO w LemonRoom.pl

stylowe-meble-melyo-w-lemonroom-pl.jpg

Wygodny fotel z podnóżkiem, tapicerowana sofa w gabinecie, bejcowana ławka w przedpokoju, surowa konsola w korytarzu, olejowana szafka w łazience, kolorowy puf w sypialni, drewniany, lakierowany zegar na kominku czy barek z naturalnego litego dębu w salonie prezentują się niebanalnie i wyjątkowo.

Naturalne drewno we wnętrzu wprowadza klimat ciepła i stylu, jest ponadczasowe. Drewno doskonale łączy się z innymi elementami wyposażenia, jest bezpieczne i przyjazne dla alergików, nie zawiera szkodliwych, toksycznych substancji.

Tapicerowane, drewniane meble to nieprzemijający trend we wnętrzach. Zmiana koloru faktury czy tapicerki starych, stylowych mebli vintage odświeży aranżowaną przestrzeń, pokreśli wyjątkowy styl i charakter mieszkania.

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mebli i dodatków pracowni Melyo projektantów Agnieszki i Grzegorza Korzeń. Unikatowe meble, zaspokajające naturalną potrzebę piękna i przy tym bardzo funkcjonalne to dobry wybór, który nawet po latach będzie cieszył. Już od dziś ten nieprzemijający design jest dostępny w sklepie internetowym LemonRoom.pl. Zaprojektowane i własnoręcznie wykonane przez twórców z litego drewna trwałe, ładne, praktyczne, wygodne meble i akcesoria.

>>Cała kolekcja mebli w sklepie LemonRoom.pl<<

W naturze nie ma dwóch takich samych kawałków drewna, dzięki temu każdy najdrobniejszy detal drewnianej konstrukcji gwarantuje niepowtarzalność. We wprawnych dłoniach stolarza, artysty, rzemieślnika kawałek naturalnego litego drewna nabiera niebanalnego kształtu, zamienia się w dzieło sztuki. Drewniane meble można zabezpieczyć lakierem albo pozwolić by godnie starzały się z charakterem.

Fotel Liu Swivel

Fotel Liu Sviwel

ZAMÓW FOTEL LIU SWIVEL W LEMONROOM.PL

Fotel Liu Swivel to “uszak” z litego drewna dębowego i stali, który został wyposażony w obrotową nogę. Jego autorska, metalowa konstrukcja zaprojektowana jest tak, by fotel nie tylko się obracał, ale również delikatnie odchylał do tyłu. Osiągnięty w ten sposób efekt bujania oraz idealnie dobrany kąt pomiędzy siedziskiem a oparciem sprawia, iż fotel jest bardzo komfortowy. Ponadto majestatyczna sylwetka fotela czyni go osobliwym i wyrazistym akcentem wystroju wnętrza.

Fotel może zostać pokryty tkaniną:

- Szenila,

- Glam Velvet,

- Wool Collection,

- Cotton + Linen

Szenila

Wykończony litym drewnem dębowym w odcieniu:

- naturalnym,

- brązowym,

- czarnym,

- bielonym.

Wykończenie drewna

Pufa TULIP

Pufy Tulip Melyo
Pufa TULIP to opływowa, poręczna pufa. Jej nazwa nawiązuje do kształtu wykroju z którego zszywana jest tapicerka, przypominającego płatki tulipana. Wnętrze pufy wypełnia drewniany szkielet oraz formowana pianka PUR o wysokiej gęstości co pozwala zapewnić kształt i wytrzymałość siedziska nawet podczas intensywnego używania. Harmonijną, zgrabną formę wieńczy od spodu dopasowana, dębowa podstawa, dzięki czemu pufa jest stabilna i trwała. Na życzenie, tkanina może być montowana na zamek, by umożliwić jej ściąganie. Pufa dostępna jest w trzech rozmiarach.

ZAMÓW PUFĘ TULIP W LEMONROOM.PL

Pyfy Tulip Melyo

Tak jak fotele, pufa może zostać wykończona w jednym z czterech odcieni drewna oraz w wielu dostępnych tkaninach.

Szafka NUBA

Szafki Nuba Melyo
Szafka NUBA to zamknięcie dwóch materiałów: litego drewna dębowego i stali w trywialnej bryle prostopadłościanu. To kolekcja uniwersalna, otwarta na wiele stylów wnętrz. Dębowe uchwyty szuflad, wykończone ręcznie metodą “shou sugi ban” to detale, które nadają kolekcji wyjątkowy wygląd, a pojemna szuflada i półka są wyjściem naprzeciw potrzebom użytkownika.

ZAMÓW SZAFKĘ NUBA W LEMONROOM.PL

Konsola NUBA

Konsola Nuba Melyo

Konsola NUBA jest połączeniem solidnego dębu z lekkością metalowych nóżek. Prosty w swojej formie monolityczny korpus podtrzymuje symetryczna metalowa podstawę. NUBA pasuje do wielu wnętrz, a pojemne szuflady czynią ja bardzo praktyczną. Ręczne wykonanie podkreślają czarne dębowe uchwyty do szuflad wykończone metodą shou sugi ban. Konsola dostarczana jest w całości, brak elementów do skręcania.

ZAMÓW KONSOLĘ NUBA W LEMONROOM.PL

Szafka / Konsola Nuba

Wykończone litym drewnem dębowym w odcieniu:

- naturalnym,

- palisander,

- czarnym,

- bielonym.

Melyo.pl to Polska marka wytwarzająca wysokiej jakości piękne i funkcjonalne fotele, sofy, filcowe kosze, lustra, dekoracyjne poduszki. Umiejętnie łącząc naturalne drewno, zimną stal, wyjątkowo delikatne miękkie tkaniny tworzy przyjazny klimat otaczającej nas przestrzeni. Moda na drewno nie przemija!

LemonRoom.pl i Melyo.pl to oferta w dechę na dychę ;)

Ostatnie wpisy