Lemonstick - łatwa i szybka personalizacja wnętrza

lemonstick.jpg

Marzy Wam się fototapeta ale boicie się montażu i uszkodzenia ściany? Nie każda metamorfoza czy dekoracja ścian, musi prowadzić do ich uszkodzenia.

Mamy na to rozwiązanie!

Fototapeta Lemonstick - satynowa, poliestrowa tkanina samoprzylepna do wielokrotnego przyklejania. Odporna na rozdarcia i zagniecenia. Umożliwia łatwą aplikację oraz możliwość przenoszenia, wiele razy, bez utraty właściwości klejących materiału. Można ją usunąć i nałożyć wiele razy bez uszkodzenia ściany i innych powierzchni.

Doskonałe narzędzie jako naklejka dla dzieci w pokojach dziecięcych, przedszkolach, żłobkach ale również jako element dekoracji w salonach, sypialniach itp.

Produkt pozwala na kolejną aplikację nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie produktu nie zmniejsza jego adhezji oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni naklejki.

W celu dodatkowego wzmocnienia możesz dodatkowo zalaminować ją laminatem w płynie.

Wystarczy, że odkleisz wzór od arkusza i nałożysz go na ścianę, a jeśli coś pójdzie nie tak… możesz w każdej chwili to poprawić bez ryzyka uszkodzenia ściany. Możesz też w dowolnym momencie przenieść naklejkę na inną ścianę. Tak, to takie proste!

Fototapeta samoprzylepna Żyrafa

Fototapeta samoprzylepna Kot

Fototapeta samoprzylepna Owca

Fototapeta samoprzylepna Żyrafa

Fototapeta samoprzylepna Football

Ostatnie wpisy